Aktivite Beslenme Çocuk Kitapları Eğitim Eğlence Kitap Oyuncak Sağlık

Adım Adım Eğitim Setleri

Adım Adım Eğitim Seti - 9. Ay

Adım Adım Eğitim Seti – 9. Ay

IBS Fuarı’na giderken mutlaka uğramam gerek diye not aldığım markalardan biri de Adım Adım’dı. Celil Ediz henüz 7 aylıkken telefonda görüşüp detaylı bilgi almıştım ve 9. ayda görüşmek üzere anlaşmıştık. Tabi dayanamayıp fuarda hemen üye oldum. Peki, neden Adım Adım’ı seçtim?

Adım Adım, gelişimi destekleyen eğitim kutuları sunuyor. İçinde görsel, dokunsal, duysal gelişime dair birçok oyun var. Ayına göre hikaye kitapları var. Sadece benim elimde kitap görmesinden öte onun da sürekli kitap okumasını istediğimden buna çok önem veriyorum.

Birçok markada etkinlik kutuları 2 yaş ve üstü için. Celil Ediz’in 1-1,5 sene beklemesini istemiyorum. Şimdilik zeka kartları, bebek uyarım kartlarıyla ilgisini çekmeyi başarsam da benim de neyi nasıl kullanıp ilgisini çekmeye çalışacağıma dair bilgiye ihtiyacım vardı. Adım Adım, 9 aylıktan 4 yaşa kadar bu bilgiyi sunuyor.

Adım Adım Eğitim Seti

Adım Adım Eğitim Seti

9. ay ilk kutuda güzel bir aktivite kitabı, gelişim tablosu, beslenmesiyle ilgili bir kitap, zeka kartları, “bebeğim uyuyor” uyarı kartı, “arabada bebek var” stickerı, hikaye kitabı, oyun malzemeleri (bu sefer bir elma ve elmanın kurdu sarı bir tahta) var.

Celil Ediz’in bu eğitim setine tepkisi ne oldu? İlk gün zeka kartlarıyla epeyce haşır neşir oldu. Daha önceden farklı zeka kartları gösterdiğim için alışıktı. Gün içinde 2-3 kere gösterdim, hiç sağa sola bakmadan odaklanabildi. Zeka kartları dışında en beğendiği şey ise aktivite kitabındaki farklı dokuları hissettiği şeylerdi. Bir de papatya koparma oyununa bayıldı. Önce kopardı sonra koklamak yerine yemeye çalıştı 🙂 İkinci gün daha ilgiliydi. Her geçen gün daha da alışacağına eminim çünkü merak duygusunu uyandırdım!

Adım Adım Eğitim Seti

Adım Adım Eğitim Seti

Adım Adım eğitim setleri her ay kargoyla evinize geliyor. Ben ilk ay fuarda temin ettiğim için henüz kargoyla tanışmadım ama verilen bilgi bebeğin doğum tarihine göre her ay 5 gün önceden elimizde olacağıdır. Yani Celil Ediz 15 Nisan doğumlu; 10 Ocak’ta yeni kutuyu bekliyoruz.

Detaylı bilgi için www.adimadim.com u ziyaret edebilirsiniz.

Yazar hakkında

sinemaseveranne

Yorum Bırak